Відповідно до Постанови КМУ № 190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки» в прискореному порядку надаються наступні послуги:

 

1. Державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс - протягом п'яти робочих днів з моменту реєстрації заяви;

2. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно (крім прав, зазначених в пункті 1) - протягом трьох робочих днів з моменту реєстрації заяви;

3. Державна реєстрація обтяжень - протягом двох години з моменту реєстрації заяви;

4. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі - протягом години з моменту реєстрації заяви.

 

Зазначені послуги надаються в скорочені строки на підставі окремої заяви за плату, яка вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу чи інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Така додаткова плата становить розмір відповідного адміністративного збору у випадку державної реєстрації обтяжень, та подвійний розмір відповідного адміністративного збору/плати за надання інших послуг, передбачених Постановою КМУ № 190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки».


Автор консультації: Червяков В.С.
Дата надання консультації: 15.04.2015
Кількість переглядів: 607
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (1): 5.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ

Коментарів нема