Оплата комунальних послуг через Інтернет.
 Кожен платник пам’ятає шалені черги у відділеннях банків у дні сплати комунальних платежів. Якщо Ви втомилися кожен місяць ходити в банк та стояти в довгих чергах, щоб оплатити послуги надані вам ЖЕКом, боїтеся не встигнути з оплатою, а також пені, яку Вам нарахують, тоді оплати комунальних послуг через Інтернет для Вас. Адже, у наш час можна сплатити комунальні послуги через Інтернет, не виходячи з дому або офісу. Це дозволяє економити час, а також гроші. 
 Оплата комунальних послуг, сьогодні, доступна в  багатьох областях і містах, таких як Київ, Харків, Луганськ, Донецьк, Львів та ін.
 Отже, що необхідно мати для здійснення онлайн-платежів?
- комп’ютер, підключений до мережі Інтернет;
- банківську платіжну картку (дебітну або кредитну) з достатньою сумою коштів на ній. Під час розрахунків необхідно буде вказати номер картки (16 цифр), термін дії та секретний CVV-код (3 цифри), надрукований на звороті картки;
   На сьогодні в Україні існують банки, які надають комунальні          послуги  через Інтернет:
  Приват-Банк,ПРАВЭКС-БАНК,megabank,Райффайзен Банк Аваль..
         Можна привести приклад на Приват-Банку.
  Приват-Банк запустив сайт своєї "Комуналки” – системи оплати  комунальних послуг через Інтернет. Тепер цим зручним і швидким  сервісом, який раніше був доступний тільки клієнтам Приват-Банку,    зможе користуватися будь-який український користувач Інтернет.
   Унікальність сервісу Приват-Банку в тому, що на сайті "Комуналки”  будь-який користувач може отримати  інформацію про свою поточну  заборгованість за житло, світло, воду, телефон та інші послуги.         Оплатити комунальні послуги можна прямо на сайті за допомогою  банківської картки, випущеної будь-яким українським банком.
  
  


Автор консультації: Цвіт Тетяна
Дата надання консультації: 31.01.2014
Кількість переглядів: 1487
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (7): 4.4
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ

Коментарів нема