_____________ районний суд  м. Харкова

                                         

  Стягувач:   Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

                   61037, м. Харків, вул. Доброхотова, 11

                   р/р 26009010013856 у АТ «Золоті ворота» м. Харків

                   МФО 351931 Код ЄДРПОУ 31557110

 

                         Боржник:    ПІБ,

                                          який мешкає за адресою:

                                          *індекс*, м. Харків, вул. ____, буд. ___, кв. __ 

 

Заява

 про скасування судового наказу

 

"__" _________ 2013 року суддя __________ районного суду м. Харкова ________ видав наказ про стягнення з мене, ПІБ боржника, на користь Комунального підприємства «Харківські теплові мережі», яке знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Доброхотова, 11 суму заборгованості за надані послуги опалення та гарячу воду у розмірі – _______ (_______________) грн. ___ коп.  за період з __.__.2006 по __.__.2012 р. 


Відповідно до ч. 1 ст. 105 Цивільного кодексу України боржник  має  право  протягом  десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї  документів  подати  заяву про  його  скасування.


Вимоги КП «Харківські теплові мережі» щодо стягнення з мене заборгованості у розмірі _________ грн. ___ коп. є необґрунтованими .


Вимога про скасування засновується на тому, що КП «Харківські теплові мережі» фактично не надавав послуги з опалення, а рахунки виписувалися за надані послуги в повному обсязі. В грудні 2010 року КП «Харківські теплові мережі» при аварійній ситуації в нашій квартирі за адресою: вул. ________, буд._____, кв. ___ був відключений від стояку один із радіаторів. В грудні 2011 року при схожій ситуації був відключений ще один радіатор при цьому було пошкоджене моє майно, зламані стіни, зіпсоване паркет. Працівники, які приїхали на аварію, відмовилися полагодити опалення в моїй квартирі та не прийняли заяву та скаргу, а від стояка найбільшу кімнату, в якій я мешкаю, було відключено. Через це мені доводиться обігріватися електричними обігрівачами і внаслідок цього сплачувати великі рахунки за електроенергію.


 Відповідно до ст. 257 Цивільного кодексу України, загальна позовна давність становить 3 роки. А період, за який кредитор має право стягувати заборгованість (в тому числі за житлово-комунальні послуги), визначається строком позовної давності (3 роки). Таким чином, КП «Харківські теплові мережі» не має права стягувати заборгованість за період з 2006 по 2010 роки.


Строк позовної давності застосовується на вимогу сторони до прийняття рішення. У зв’язку з тим, що наказне провадження не передбачає залучення відповідача, тому я був позбавлений свого права на заявлення про строки давності, що вплинуло на суть рішення, зокрема на суму грошового стягнення.

 

На підставі викладеного та керуючись ст. 105, 106 Цивільного процесуального кодексу України,

 

ПРОШУ:

 

Скасувати судовий наказ ________ районного суду м. Харкова від __.__.2013 р. № ________, виданого за заявою КП «ХТМ» про стягнення суми заборгованості за надані послуги опалення та гарячу воду у розмірі – ______ (_______________) грн. ___ коп.  за період з __.___.2006 по __.___.2012 р.

Розглянути ці вимоги у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.

 

 

Заява викладена на 2 аркушах.

 

 

«____» ______ 2013 року                                 Підпис _________________


Автор консультації: Щербакова Ілона
Дата надання консультації: 15.09.2013
Кількість переглядів: 14014
Адреса електоронної пошти не вказана


Оцінки консультації (13): 4.8
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: заборгованість по комунальним плате, заява про скасування судового наказ, житлово-комунальні послуги, борг

Коментарів нема