Додаток А

ПРИКЛАД №1


Завідувачу пологового будудинку
п. <П.І.Б. Завідувача>
………………………………………..
………………………………………..
батьків <П.І.Б. дитини>
<П.І.Б. батька>
<П.І.Б. мами>

Заява 

Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень та інших процедур, пов’язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>
1) Відмовляюся від вакцинацій через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті. 

2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних та релігійних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.

3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов’язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства.

Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб”, лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактика суперечить законодавству України, оскільки внаслідок неї здоров’ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення, що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”.

Ст.42 Медичне втручання (застосування методів діагностики, профілактики або лікування, пов’язаних із впливом на організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не може завдати шкоди здоров’ю пацієнта.
дата________________________

підпис______________________

ПРИКЛАД №2
Завідувачу пологового будудинку
п. <П.І.Б. Завідувача>
………………………………………..
………………………………………..
батьків <П.І.Б. дитини>
<П.І.Б. батька>
<П.І.Б. мами>

Заява 

Я, …. заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині ….., окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показами.

1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.

2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин абортованих плодів людини.

3) Ця відмова є обміркованим та зваженим рішенням на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов’язаних з вакцинацією, та особистого досвіду і цілком відповідає нормам чинного законодавства, у тому числі

Ст. 42. Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта.

Ст. 43. Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою його законних представників.

Ст. 12. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Я ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.
Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцино-профілактична діяльність медичного закладу, з яким співпрацює школа, суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров’ю моєї дитини може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення, що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я".

У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди, ця заява може служити обставиною, що обтяжує і Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України.

дата________________________

підпис______________________


Автор консультації: Васильєва Вікторія
Консультація актуальна на дату: 17.10.2013
Кількість переглядів: 1932
Написати листа автору
Соціальні мережі сторінка автора


Оцінки консультації (5): 5.0
Залишити відгук у ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Посилання на схожі консультації:

Теги матеріалу: вакцинация детей, отказ от вакцинации, вакцинация, вакцинация в Украине

Коментарів нема