Головна » Правова допомога » Консультації |
В розділі материалів: 270 Показано матеріалів: 1-20 |
Сторінки: 1 2 3 ... 13 14 » |
КАТЕГОРІЇ:
Загальна інформація [35] | Цивільне право [92] |
Житлове право [20] | Сімейне право [39] |
Земельне право [10] | Трудове право [25] |
Соціальне забезпечення [16] | Адміністративне право [25] |
Податкове право [6] | Митне право [3] |
Консультації в ЗМІ [13] | Конституційне право [4] |
Учасникам АТО [21] | Внутрішні переселенці [13] |
Пошук серед матеіалів розділу "Правова допомога":
До питання про можливість набуття у приватну власність водних об'єктів
У вказаній консультації надані роз'яснення щодо можливості набуття у приватну власність водних об'єктів.
Автор - студент-консультант Васильченко Євгеній Вадимович, НЮУ ім. Ярослава Мудрого, господарсько-правовий факультет, 5 курс, 8 група.
ДетальнішеЧи варто зволікати зі зверненням до адміністративного суду?
0 | Переглядів: 1565
Адміністративне судочинство містить особливий вид процесуальних строків - сток звернення до адміністративного суду. Що це таке та чим відрізняється від строку позовної давності?
Детальніше
Чи має пенсіонер-військовослужбовець право на перерахунок пенсії?
0 | Переглядів: 1312
Конституційний Суд України 13 травня 2015 року виніс рішення, яким визначив підстави для перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
ДетальнішеСубсидії - підстави для повернення
0 | Переглядів: 2065
Паспорт чи водійське посвідчення?
Останнім часом все частіше до нас звертаються з питаннями: «Які документи посвідчують особу?» або ж «Чи є студентський квиток документом, що посвідчує особу?». У зв’язку з цим, ми вирішили роз’яснити, які саме документи відносяться до переліку тих, які посвідчують особу.
ДетальнішеЧи можливо реалізувати свої права, передбачені Законом № 425-VIII?
Тисячі українських сімей вимушені були покинути своє місце проживання, тисячі українських військовослужбовців стали на захист нашої Батьківщини. В цей час, як ніколи необхідна державна підтримка дітям таких сімей. Тому ми вирішили з'ясувати, на які саме права можуть розраховувати такі діти.
ДетальнішеНерухомість замість аліментів
Як зазначав Фелікс Адлер : «Сім’я – це суспільство в мініатюрі, від цілісності якого залежить безпека усього людського співтовариства». З таким твердженням погоджується і український законодавець, закріплюючи в статті 3 Сімейного Кодексу України положення про те, що сім'я є первинним та основним осередком суспільства.
ДетальнішеПрацюючим студентам – пільги!
Кількість працюючої молоді, що поєднує навчання та роботу постійно зростає. Молоді та ініціативні знаходять себе не лише у лекційних аудиторіях, а й гармонійно вливаються в трудові колективи. Однак чи знають вони про ВСІ свої можливості?
ДетальнішеРеєстрація народження дитини, що народилася на тимчасово окупованій території України
0 | Переглядів: 2386
Незважаючи на політичні потрясіння, які останнім часом сколихнули Східну Європу, на території України, що отримала статус тимчасово окупованої, продовжують жити громадяни України. Україна вважає ці території своєю частиною і тому повинна забезпечувати права, свободи та законні інтереси осіб, які там проживають. Важливим елементом в цьому аспекті, особливо з точки зору захисту прав дітей, виступає державна реєстрація народження дітей, які народилися на тимчасово окупованій території під час цього непростого періоду. Саме цим питанням, багато в чому суто технічним, присвячено дана стаття.
ДетальнішеОтримання земельної ділянки учасниками АТО: крок за кроком
У зв'язку з тим, що почастішали випадки звернення учасників АТО з питаннями, пов'язаними з роз'ясненням порядку отримання земельної ділянки, ми вирішили детально роз'яснити порядок надання земельних ділянок.
ДетальнішеАналіз законодавства України про захист суспільної моралі на предмет розумності, конституційності та відповідності міжнародним актам
Сучасне українське суспільство перебуває у процесі динамічного розвитку світоглядної сфери екзистенції його членів. Євроінтеграція вимагає докорінного перегляду аксіологічного аспекту законодавства України про захист суспільної моралі.
ДетальнішеМеханізм забезпечення прав адмінарештованих в місцях несвободи Міністерства внутнішніх справ України
0 | Переглядів: 1630
В сучасному світі важливим є дотримання прав людини та громадянина. Невід'ємним компонентом такого дотримання є знання особою своїх прав та механізму їх забезпечення. Досить частим явищем є порушення прав саме адмінарештованих.
ДетальнішеСоцмережі і закон
У зв’язку із масовим поширенням соцмереж, все частіше виникають правові проблеми,які не мають чіткого врегулювання.
ДетальнішеДержавний розподіл випускників ІПКОП НЮУ імені Ярослава Мудрого Генеральною прокуратурою проводитися не буде
До Генеральної прокуратури України було направлено запит з метою отримання роз'яснення щодо здійснення державного розподілу, пов'язаного з відтермінуванням набуття чинності нового Закону України "Про прокуратуру".
ДетальнішеЩо потрібно знати про ломбарди?
На сьогодні ,тенденція використання ломбардів істотно зростає. Набагато простіше отримати гроші в ломбарді без будь-яких довідок, незрозумілих договорів, заклавши майже будь-яку річ. Але насправді чимало підводних каменів чатують при укладенні договору з ломбардом.
ДетальнішеПравові аспекти усиновлення
Норми сімейного законодавства, які визначають умови і судовий порядок усиновлення, спрямовані на те, щоб у результаті його здійснення дитина опинилася в сім’ї, де мають бути створені усі необхідні для її повноцінного розвитку умови. Водночас усиновлення відповідає й інтересам усиновлювачів. Адже воно дає можливість людям, які не мають своїх дітей, задовольнити природне почуття батьківської любові й створити повноцінну сім’ю.
Справа усиновлення є надзвичайно важливою та суспільно значущою, оскільки діти, які є сиротами чи позбавлені батьківського піклування, як правило, не мають законних представників і їх інтереси може захистити лише держава в особі своїх органів. Більше того, встановлення усиновлення є фактичним вирішенням долі дитини.
Детальніше